Naprawa pralek w Poznaniu i okolicy

Spośród urządzeń AGD pralki odznaczają się dużym stopniem awaryjności. W pralce może zepsuć się miedzy innymi programator, pompa wody czy bęben. Awarii mogą ulec także łożyska jak i uszczelki łożysk.

Jeśli Twoja pralka nagle zaczęła głośno pracować, zacina się, nie realizuje wybranego przez Ciebie programu prania, wycieka z niej woda w trakcie prania, bęben nie obraca się pomimo pracy silnika, odzież po wyjęciu z bębna jest pokryta smarem – zadzwoń do nas – najprawdopodobniej pralka jest uszkodzona i wymaga natychmiastowego serwisu, aby usterka nie pogłębiła się bardziej.

Świadczymy usługę naprawy pralek na terenie Poznania i okolic. Wstępną diagnostykę wykonamy u Ciebie w domu. Naprawa pralki nie musi wiązać się z przewiezieniem jej do serwisu. Niektóry zakres prac jesteśmy w stanie zrealizować bezpośrednio na miejscu u Klienta.

Naprawa zmywarek Krzysztof Paszkiewicz​

Naprawa oraz serwis pralek w Poznaniu

Zepsuła Ci się pralka i nie wiesz co zrobić? Już snujesz wyobrażenia o kupnie nowej, bo nie wiesz jak inaczej poradzić sobie z tym problemem? Przeszukujesz Internet i zastanawiasz się ile pieniędzy z domowego budżetu będziesz musiał na nią przeznaczyć? Nie ma takiej potrzeby. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem w zakresie diagnostyki i napraw pralek, które uległy awarii.

Pralka jest urządzeniem AGD, które znajduje się w domu czy mieszkaniu każdego. Nie ma osoby, która nie zdawałaby sobie sprawy z poczucia komfortu jaki zapewnia automatyczne wykonywanie prania. Czas ten można przeznaczyć na wiele innych pożytecznych czynności. Codzienna i bezawaryjna praca tego typu urządzeń jest nieodzowna w codziennym funkcjonowaniu każdego gospodarstwa domowego. Zdarza się jednak, że wysłużona pralka ulega awarii. Co wtedy zrobić? Koszt kupna nowej to zwykle spore wyzwanie dla budżetu domowego. Nie musisz się jednak o to martwić. Trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie znajdziesz pomoc i grupę ludzi, którym zależy na Twoim życiowym komforcie. Każdą usterkę da się naprawić. Nie inaczej jest z pralkami. Nasi profesjonalni serwisanci posiadają szeroką, popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzę w zakresie budowy i zasady działania tego typu sprzętu domowego. Potrafią szybko zdiagnozować i usunąć praktycznie każdą awarię. Nagła potrzeba zakupu nowej pralki często wiąże się z dużymi kosztami, na co nie każdy jest przygotowany. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i w trosce o komfort ich życia podejmujemy się sprawnego i profesjonalnego serwisu pralek. Oferujemy bezpośredni dojazd w elastycznych godzinach. Zawsze staramy się dopasować do klientów. Dbamy o komfort ich życia oraz zadowolenie z oferowanych przez nas usług.

Dlaczego warto zdecydować się na oferowane przez nas usługi? Przede wszystkim dlatego, że posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę a ponadto korzystamy z oryginalnych lub wysokiej jakości części zamiennych. Gwarantujemy skuteczne przedłużenie życia Waszym starym, dobrym pralkom.

naprawa pralek

Naprawimy pralki takich producentów jak: