Naprawa lodówek w Poznaniu i okolicy

Wykonujemy naprawy różnego typu urządzeń chłodniczych – lodówek, zamrażarek i chłodziarko-zamrażarek – w domu u klienta na terenie Poznania i okolic lub, jeśli rodzaj awarii to wymusza, w naszym serwisie AGD w Poznaniu.

Jeśli twój sprzęt nie mrozi (nawet po rozmrożeniu wnętrza), pracuje za głośno lub jego praca jest w ogóle niesłyszalna, a także gdy dostrzegasz, że na tylnej ściance lodówki nadmiernie zbiera się woda, nie zwlekaj – zgłoś się do nas. Tego typu objawy to pierwsze sygnały zepsutej sprężarki, niewydolnej pracy silnika bądź nieprawidłowej eksploatacji urządzenia.

Ustalimy rodzaj awarii i naprawimy Twoją lodówkę! Naprawa lodówki będzie tańsza od zakupu nowego sprzętu.

Serwis lodówek Krzysztof Paszkiewicz

Naprawa lodówek w Poznaniu

Lodówka jest jednym z najważniejszych artykułów naszych gospodarstw domowych. Dzięki temu wspaniałemu urządzeniu produkty spożywcze zachowują swoją świeżość i przydatność do konsumpcji. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie życie bez lodówki. Jest to z pozoru urządzenie, które spełnia prostą funkcję – ma chłodzić i stwarzać odpowiednie warunki do przechowywania żywności. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego jak jest zbudowana oraz jaka jest zasada jej pracy. Taka wiedza z pewnością może okazać się cenna kiedy dojdzie do awarii i przestanie ona działać. Jeśli tak się zdarzy należy działać szybko, bo przecież produkty, które w niej przechowujemy mogą nie wytrzymać próby leżakowania w niewłaściwych warunkach. Nie zawsze nas jednak stać na tak poważne nadszarpnięcie budżetu domowego jakim może okazać się zakup nowej lodówki. Zwykle tego typu sprzęt AGD kosztuje nawet w granicach 3000-4000 zł. Jest to duży wydatek i nie warto podchodzić do tego pochopnie.

Nie musisz się niczym martwić. Z pomocą przychodzimy my. Nasza firma świadczy usługi profesjonalnego serwisu lodówek na terenie całego Poznania. Nasi fachowcy posiadają ogromną, specjalistyczną wiedzę na temat tego typu urządzeń i wieloletnie doświadczenie w zakresie usuwania różnej maści usterek. Znamy najczęstsze przyczyny powstawania awarii i wiemy jak zabrać się za diagnostykę oraz naprawę. Sprzęt AGD nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jeśli zatem Twoja lodówka odmówiła posłuszeństwa nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty. W przystępnej cenie przywrócimy życie twojej lodówce. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Ciebie pod względem czasu i terminów.

Zaufaj nam, ponieważ bardzo dobrze znamy się na tym co robimy. Ponadto gwarantujemy naprawę przy użyciu oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników, dzięki czemu Twoja lodówka posłuży  jeszcze przez bardzo długi czas. Nie trać góry pieniędzy podczas gdy Twój sprzęt jest jeszcze do odratowania. Dajemy Ci gwarancję świadczenia usługi najwyższej jakości.

naprawa lodowek

Naprawimy lodówki takich producentów jak: