Serwis AGD – Poznań i okolice

Sprzęt gospodarstwa domowego jest niezbędny w każdym współczesnym domu. Ułatwia życie, oszczędza czas i pieniądze. 

Kiedy Twoje urządzenie ulegnie awarii i nie działa tak, jak powinno, nie musisz od razu wymieniać go na nowszy model. Najpierw zadzwoń do mnie – doświadczonego fachowca oferującego profesjonalny serwis AGD. Poznań to obszar mojego działania. Już od ponad 30 zajmuję się naprawą zmywarek, lodówek, pralek, zamrażarek. Zapewniam szybką i niezawodną obsługę. Pamiętaj: w 98% przypadków naprawa jest bardziej oszczędną i ekologiczną opcją niż zakup nowego sprzętu!

Wybierz najlepszy serwis AGD w Poznaniu

Jak skorzystać z usług serwisu AGD?

  • Zgłoś swoją usterkę – skontaktuj się ze mną telefonicznie i powiedz, jakie są objawy awarii. Oczywiście nie musisz wiedzieć, co jest przyczyną usterki – od tego jestem ja.
  • Określ preferowane terminy i godziny, w których mam się u Ciebie pojawić.
  • Podaj swój adres – realizuję naprawę lodówek, pralek, zmywarek z dojazdem do Klienta na terenie Poznania i okolic.
  • Po przeprowadzeniu wstępnej diagnostyki na miejscu i zakończeniu naprawy, następuje płatność oraz wydanie dokumentu potwierdzającego.

Z  moją pomocą w prosty, ekspresowy sposób pozbędziesz się problemu z wadliwym lub niedziałającym sprzętem. Oferta obejmuje:

  • Dojazd do Klienta
  • Profesjonalną diagnostykę
  • Szybką, sprawną i skuteczną naprawę

Ile to kosztuje? Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Cennik serwisu AGD zależy nie tylko od rozmiaru i charakteru usterki, ale również od kosztu części zamiennych. Jednak wybierając właśnie moje usługi, masz pewność, że cena będzie wyjątkowo przystępna.

naprawa lodowek rataje krzysztof paszkiewicz

Naprawa lodówek i pralek z dojazdem do Klienta

Od lat zajmuję się serwisem pralek na terenie Poznania. Najczęściej zgłaszane awarie to uszkodzenie pompy, paska klinowego bębna, grzałki, programatora lub filtra wody. Z moją pomocą szybko dowiesz się, czy jest szansa na odratowanie sprzętu. Najpierw zapraszam do kontaktu telefonicznego. Przy zgłoszeniu wystarczy, że podasz objawy awarii, a następnie swój adres zamieszkania. Istnieje duża szansa, że pojawię się u Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Kolejną usługą z mojej oferty jest naprawa lodówek w Poznaniu. Posiadam również rozległą wiedzę na temat zamrażarek oraz chłodziarko-zamrażarek. Można powiedzieć, że żadne urządzenie chłodnicze nie jest mi obce. Podobnie jak w kwestii pralek, tak i tutaj występują pewne powtarzające się usterki: zbyt głośna lub cicha praca, brak efektu mrożenia, czy zbieranie się wody na tylnej ściance. Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz ze zgłoszeniem awarii, tym większe ryzyko, że uszkodzenie będzie się pogłębiać.

Naprawa zmywarek – szybko i oszczędnie

W ostatnich latach coraz więcej osób korzysta ze zmywarek do naczyń. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż mycie ręczne. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który można poświęcić na inne, znacznie ważniejsze sprawy. Jednak nawet najnowocześniejszy i najdroższy sprzęt nie jest wolny od usterek.

Klienci korzystają z serwisu zmywarek w Poznaniu głównie wtedy, gdy urządzenie nie domywa naczyń, nie odprowadza wody (a po zakończonym cyklu mycia zalega brudna woda), lub konieczna jest wymiana grzałki. Zdarzają się też problemy z elektrozaworem, dyszą, brudnym filtrem, czy hydrostatem. Poza tym często trzeba po prostu udrożnić zatkany sprzęt.  

Nie masz pojęcia, co jest przyczyną awarii? Zgłoś się do mnie – naprawa zmywarek to jedna z moich specjalności. 

Obsługiwane marki sprzętów w serwisie AGD

Zajmuję się serwisem lodówek, zmywarek oraz pralek m.in. takich producentów jak AEG, AMICA, BOSCH, INDESIT, LG, POLAR, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, czy SIEMENS. Szczegółowe informacje o poszczególnych firmach i urządzeniach znajdziesz w pozostałych zakładkach na mojej stronie.   

Wstępną diagnostykę zawsze wykonuję w domu Klienta. Nie każda naprawa pralki, lodówki czy zmywarki wiąże się z koniecznością przewiezienia do serwisu. Wiele prac jestem w stanie zrealizować na miejscu. Przyspiesza to realizację usługi i jest wygodniejsze dla zlecającego